REKLAMOS GAMINIAI

Reklamos projektavimas ir gamyba. Inovatyvūs, naujoviški ir patrauklūs sprendimai Jūsų reklamai. Nuo projekto iki įgyvendinimo.

Lazerinis graviravimas

Tai graviravimas lazerio spinduliu. Tdėl detalės, raidės ar Jūsųbpasirinkti ornamentai bus labai tikslūs. Lazeriu galima graviruoti tiek tekstą, tiek norimus ornamentus ar net labai smulkias detales. Graviruojame įvairius paviršius, kaip stiklą, metalą, plastiką, popierių, odą.

Frezavimas

Atliekame frezavimo darbus CNC frezavimo staklėmis. Frezuoti galime medieną, minkštą metalą, plastiką, aliuminį, kompozitą, putplastį. CNC frezavimas yra produktyvus ir tausjantis aplinką, nes sumažiną atliekas.

Lazerinis pjovimas

Tai pjovimas lazerio spinduliu, kuris pjauna labai tiksliai. Pjūvis būna labai tikslus ir iti lygus. Lazeriu galima išpjauti ir atskiras detales, ir tikslius brėžinius, iš kurių gaminami suvenyrai, ar kiti reklaminiai gaminiai. Lazeriu pjauname metalo skardą, medieną, organinį stiklą, popierių, kartoną, fanerą, MDF plokštę, plastiką, stiklą. Mūsų staklių darbinis plotis 900mm x 600mm.

Plačiaformatė skaitmeninė spauda

Tai didelio formato gaminių spausdinimo būdas. Psausdiname „Mimaki” spausdintuvu. Mūsų turimo spausdintuvo plotis 1600mm. Spausdiname plakatus, tentus, tapetus, drobes, lipdukus, etiketes, afišas, reklamas ant transporto ir kitą reklaminę produkciją.

Grafikos dizaino ir maketavimo darbai

Atliekame įvairius grafinio dizaino darbus. Nuo maketavimo iki spaudos darbų. Bendradarbiaudami su mūsų dizaineriais galėsite turėti išskirtinį, gražų ir estetišką dizainą tiek Jūsų išorinei ar vidaus reklamai, tiek Jūsų įmonės vizualui. Galime suskurti dizainą išorinei ar vidaus reklamai, kaip iškaboms, šviesdėžėms, tūrinėms raidėms ir kitiems standartiniams ar nestandartiniams gaminiams. Bei įmonės vizualui, kaip logotipai, brandbook’as, spauda, pakuotės.

Lipduku ploteriavimas

Ploteriavimas – tai specialios lipnios plėvelės išpjaustymas ploterio pagalba. Ploteriuota plėvelė skirta užrašų, logotipų, lipdukų, lipnių etikečių gamybai ir klijavimui, vitrinų ir automobilių apipavidalinimui, iškabų, informacinių stendų, trafaretų, langų grafikos ir ženklų gamybai. Galime išpjauti įvairių formų ir dydžių lipdukus. Didelis spalvų ir plėvelių pasirinkimas (skaidrios, blizgios, matinės, šviesą atspindinčios, langų dekoravimo, perforuotos, vitražinės, metalizuotos, automobilinės, šerkšno plėvelės ir kt.)

Kodėl verta rinktis mus?

  • Galime Jums pasiūlyti kainos ir kokybės santykį
  • Turime puikią gamybininkų, dizainerių ir montuotojų komandą
  • Esame lankstūs, sukalbami ir atsižvelgiame į klient norus, nuomonę ir reikalavimus
  • Turime ilgametę patirtį dirbdami reklamos srityje